Μήνυμα του Υποψήφιου Δημάρχου Θωμά Χαριτάκη μετά την υποβολή του συνδυασμού «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΟΤΩΝ»
Απόψε καταθέσαμε και επίσημα το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας «Συνεργασία Δημοτών». Στην αφετηρία του προεκλογικού αγώνα που ακολουθεί, ευχόμαστε να προταχθεί το κοινωνικό συμφέρον ώστε μέσα από το διάλογο και τη σύγκριση των προτάσεων που θα καταθέσουν οι συνδυασμοί, να δοθεί η δυνατότητα στον δημότη του Αγίου Νικολάου να επιλέξει τον καλύτερο για τον ίδιο και τον τόπο.Στη συγκρότηση του…
Περισσότερα