Μανόλης Μενεγάκης στο Λατώ fm: Βασική μας προτεραιότητα ο Δήμος να δουλέψει σωστά, να παράγει έργο και να γίνει μέρος που θα αξίζει να ζεις – Όπου χρειαστεί ο Γεώργιος Μενεγάκης με συμβουλεύει (ηχητικό)
Μανόλης Μενεγάκης στο Λατώ fm: Βασική μας προτεραιότητα ο Δήμος να δουλέψει σωστά, να παράγει έργο και να γίνει μέρος που θα αξίζει να ζεις – Όπου χρειαστεί ο Γεώργιος Μενεγάκης με συμβουλεύει (ηχητικό)