Η πρόεδρος του Δικηγορικού Συλλόγου Λασιθίου στο Λατώ fm: Συνεχίζουμε την αποχή μας μέχρι 15 Απριλίου, προφορικά μας έχει μεταφερθεί ότι τα Ειρηνοδικείο σε Ιεράπετρα, Σητεία μάλλον διατηρούνται (ηχητικό)
Η πρόεδρος του Δικηγορικού Συλλόγου Λασιθίου στο Λατώ fm: Συνεχίζουμε την αποχή μας μέχρι 15 Απριλίου, προφορικά μας έχει μεταφερθεί ότι τα Ειρηνοδικείο σε Ιεράπετρα, Σητεία μάλλον διατηρούνται (ηχητικό)