Ο πρόεδρος των Εργαζομένων του Νοσοκομείου Αγ. Νικολάου στο ΓΝΑΝ: Καλούμε όλη την κοινωνία να έλθει την Τετάρτη στο Ηράκλειο και να στηρίξει τις διεκδικήσεις μας, η δημόσια και δωρεάν υγεία μας αφορά όλους (ηχητικό)
Ο πρόεδρος των Εργαζομένων του Νοσοκομείου Αγ. Νικολάου στο ΓΝΑΝ: Καλούμε όλη την κοινωνία να έλθει την Τετάρτη στο Ηράκλειο και να στηρίξει τις διεκδικήσεις μας, η δημόσια και δωρεάν υγεία μας αφορά όλους (ηχητικό)