Ο Χάρης Αλεξάκης στο Λατώ fm: Πολυσυλλεκτικό και χωρίς κομματικές ταμπέλες το ψηφοδέλτιο που ετοιμάζουμε, μεγαλύτερη πρόκληση η βελτίωση της ποιότητας ζωής – Λίγο πριν το καλοκαίρι η παραίτησή μου από πρόεδρος του ΠΑΟΔΑΝ (ηχητικό)
Ο Χάρης Αλεξάκης στο Λατώ fm: Πολυσυλλεκτικό και χωρίς κομματικές ταμπέλες το ψηφοδέλτιο που ετοιμάζουμε, μεγαλύτερη πρόκληση η βελτίωση της ποιότητας ζωής – Λίγο πριν το καλοκαίρι η παραίτησή μου από πρόεδρος του ΠΑΟΔΑΝ (ηχητικό)