Ο Χάρης Αλεξάκης στο Λατώ fm: Επιφυλάσσομαι και θα απαντήσω με συγκεκριμένα οικονομικά στοιχεία σε όσα ανέφερε ο κ. Πεδιαδίτης – Δώσαμε κι εμείς την ψυχή μας πέρυσι και κάναμε εκδηλώσεις με μπλοκαρισμένους λογαριασμούς (ηχητικό)
Ο Χάρης Αλεξάκης στο Λατώ fm: Επιφυλάσσομαι και θα απαντήσω με συγκεκριμένα οικονομικά στοιχεία σε όσα ανέφερε ο κ. Πεδιαδίτης – Δώσαμε κι εμείς την ψυχή μας πέρυσι και κάναμε εκδηλώσεις με μπλοκαρισμένους λογαριασμούς (ηχητικό)