Ο αντιδήμαρχος Καθαριότητας Αγ. Νικολάου στο Λατώ fm: Τοποθετήσαμε ειδικές κατασκευές μιας χρήσης για τις ακαθαρσίες των ζώων συντροφιάς σε όλη την έκταση του Δήμου, οι πολίτες το έχουν πάρει θετικά, θα μπουν και σε άλλα σημεία (ηχητικό)
Ο αντιδήμαρχος Καθαριότητας Αγ. Νικολάου στο Λατώ fm: Τοποθετήσαμε ειδικές κατασκευές μιας χρήσης για τις ακαθαρσίες των ζώων συντροφιάς σε όλη την έκταση του Δήμου, οι πολίτες το έχουν πάρει θετικά, θα μπουν και σε άλλα σημεία (ηχητικό)