Περίεργες «επιθέσεις» από άγνωστα άτομα δέχθηκαν χθες τα ξημερώματα τα γραφεία του ΠΑΣΟΚ και της Νέας Δημοκρατίας στον Άγιο Νικόλαο.
Στα γραφεία της Ν.Δ, όπως έκανε γνωστό ο πρόεδρος της ΝΟΔΕ κ. Μιχάλης Σταυρακάκης, σε δηλώσεις του στο ΛΑΤΩ ΦΜ, άγνωστοι τοποθέτησαν τα ξημερώματα της Παρασκευής 2-11-2012, αυτοσχέδια βόμβα μολότωφ με αναμμένο στουπί μέσα σε μπουκάλι μπύρας, η οποία εξεράγει χωρίς ευτυχώς να προκαλέσει μεγάλες ζημιές .
Σχετικές δημοσιεύσεις
-
Ο αθλ. δημοσιογράφος Νίκος Παπαδογιάννης στο Λατώ fm από το Παρίσι: Αισιοδοξώ ότι θα κάνει λίγο “θόρυβο” η Εθνική μπάσκετ και θα φτάσει μέχρι τα προημιτελικά των Ολ. Αγώνων (ηχητικό)
Όλο το κλίμα από το Παρίσι λίγες ώρες πριν από την αποψινή έναρξη των... -
-
Αντίστροφη μέτρηση για την τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων «Παρίσι 2024»
Παρουσία του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη, θα πραγματοποιηθεί απόψε, στις...