Ο υποψήφιος βουλευτής του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ Μαν. Κλώντζας στο Λατώ fm: Περιμένουμε ο κόσμος να μας “δώσει” τη δεύτερη βουλευτική έδρα στο ν. Λασιθίου – Παραπλανητικό πρόσχημα του ΣΥΡΙΖΑ τα περί “κυβέρνησης ειδικού σκοπού” (ηχητικό)
Ο υποψήφιος βουλευτής του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ Μαν. Κλώντζας στο Λατώ fm: Περιμένουμε ο κόσμος να μας “δώσει” τη δεύτερη βουλευτική έδρα στο ν. Λασιθίου – Παραπλανητικό πρόσχημα του ΣΥΡΙΖΑ τα περί “κυβέρνησης ειδικού σκοπού” (ηχητικό)