Ο Σταύρος Αρναουτάκης στο Λατώ fm: Δεκαετία των μεγάλων έργων αυτή που ακολουθεί για την Κρήτη – Εμείς ενώνουμε δυνάμεις, πολυσυλλεκτικό το ψηφοδέλτιό μας, πάντα θέλουμε τη συνεργασία και τη συνέργεια (ηχητικό)
Ο Σταύρος Αρναουτάκης στο Λατώ fm: Δεκαετία των μεγάλων έργων αυτή που ακολουθεί για την Κρήτη – Εμείς ενώνουμε δυνάμεις, πολυσυλλεκτικό το ψηφοδέλτιό μας, πάντα θέλουμε τη συνεργασία και τη συνέργεια (ηχητικό)