Ο Γιώργος Μανουσάκης στο Λατώ fm: Χωρίς αναισθησιολόγο όλα τα Νοσοκομεία του Λασιθίου την ημέρα της μεγάλης αντισεισμικής άσκησης “Μίνωας”, χωρίς προετοιμασία και ουσιαστικό αντίκρισμα η συμμετοχή του ΓΝΑΝ (ηχητικό)
Ο Γιώργος Μανουσάκης στο Λατώ fm: Χωρίς αναισθησιολόγο όλα τα Νοσοκομεία του Λασιθίου την ημέρα της μεγάλης αντισεισμικής άσκησης “Μίνωας”, χωρίς προετοιμασία και ουσιαστικό αντίκρισμα η συμμετοχή του ΓΝΑΝ (ηχητικό)